Showbiz

FOTO/ Me flokë të gjata dhe të thinjura, ‘Mr Bean’ habit me pamjen e tij

Ylli i Mr Bean, Rowan Atkinson dukej shumë larg personazhit të tij ikonik teksa u pikas me jë pamje që nuk është aspak e ngjashme me atë që janë mësuar fansat prej tij.

Ai po bën xhirime për një serial të ri në ‘Netflix’, “Man Vs Bee” dhe shihet me flokë të gjata dhe të thinjura.

Aktori ishte duke filmuar një skenë të oborrit të burgut, ndërsa edhe përqafohej me vajzën e tij në film.

Seriali “Man Vs Bee” u krijua nga Rowan dhe Will Davies, e do të ketë nga 10 episode, që do jenë nga 10 minuta.

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top