Showbiz

FOTO/ Ledina Çelo nuk di të ndalet, tregon tatuazhin në vendin intim…

Nuk kanë munguar kritikat në fotot e fundit të publikuara nga Ledina Çelo në ”Instagram”.

Komentuesit gjykonin këngëtaren duke i shkruar se nuk është e përshtatshme që ajo të publikojë poza të tilla.

Mesa duket, Ledina nuk ua ka vënë veshin kritikave dhe vazhdoi të nxjerrë disa poza të tjera ku tregon dhe tatuazhin në të pasme.

Me këtë postim, këngëtarja tregoi se nuk i interesojnë shumë komentet e publikut.

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top