Showbiz

Foto intime, mesazhe dhe takime në shtëpinë e tij, modelja portugeze i nxjerr sekretin Ronaldos

Foto intime, mesazhe dhe takime në shtëpinë e tij, modelja

Emri i Cristiano Ronaldos ka dalë në skenë së fundmi, këtë herë jo për futboll, por për jetën personale. The Sun shkruan se modelja portugeze, Natach Rodriguez pretendon se ka shkuar në shtrat një natë me Ronaldon. Sipas saj, bëhet fjalë gjatë kohës kur ai ishte me modelen Irina Shayk dhe pasi mbylli kontaktet me të, u bashkua me partneren aktuale, Georgina Rodriguez. Për The Sun, modelja ka treguar shumë detaje.

“Ishte ora një pas mesnatës dhe ia dërgova atij një fotografi të të pasmeve të mia me mbishkrimin ‘Puthje e madhe’, në formë shakaje. Kurrë nuk mendoja se do të më përgjigjej. Por në orën 6 të mëngjesit, ai më shkroi mesazh dhe aty nisën gjërat.

Foto intime, mesazhe dhe takime në shtëpinë e tij, modelja

 Nuk mund ta besoja se po ecja në banesën e Cristiano Ronaldos. Zemra më rrihte shpejt, por ai ishte shumë i mirë dhe i ëmbël dhe më tha të ndihesha si në shtëpinë timeMë pas, ajo tregoi hollësi nga nata me Ronaldon: “I hoq këpucët dhe e laga veten me lëng, pastaj u ula pranë tij. Unë udhëhoqa pastaj, u ngriva në këmbë, i zhvesha pantallonat dhe u përkula për t’ia treguar atij të pasmet e mia. Ai m’i goditi dhe tha se i pëlqenin”, tha Rodriguez për The Sun.

Foto intime, mesazhe dhe takime në shtëpinë e tij, modelja

Ndërsa tregoi mesazhin e fundit që Ronaldo i ka dërguar, para se ta bllokonte në çdo platformë. “Unë e shijova. Shihemi përsëri një ditë. Top sekret, të lutem. Puthje”, ishte mesazhi që Ronaldo ia kishte dërguar asaj. Ndërkohë, Ronaldo nuk ka reaguar nga ky rrëfim.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top