Kronikë

FOTO/ Gjendet pas dy ditësh, trupi i 22-vjeçarit të mbytur në Gjirin e Lalzit, e ëma vajton

Policia e Durrësit ka gjetur pas dy ditësh, trupin e 22-vjeçarit Arjan Sallahu, që ishte mbytur dy ditë më parë në det.

 Policia kishte marrë informacion më datë 17 gusht 2021 se te Gjiri i Lalëzit, Durrës, ishte mbytur duke u larë në det shtetasi A.S

Kështu, sot rreth orës 08:15, shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerren nga deti të trupit të pajetë për të cilin dyshohet se është shtetasi A. S., 22 vjeç, banues në Tiranë.

Foto e Arjan Sallahut dhe mesazhi i nënës së tij, duke vajtuar në pritjen e gjatë:

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top