Showbiz

FOTO – Festë femërore / Diletta feston 30-vjetorin pa Can Yaman

Është bërë e famshme si gazetare sportive e Serie A, ndërsa dalja para kamerave dhe në fushën e blertë i hapi shpejt dyert në modën e modelingut dhe influencimit në rrjetet sociale.

Diletta Leotta, gazetarja dhe modelja italiane e famshme për format e fizikut të saj festoi së fundmi 30-vjetorin e lindjes.

Gazetarja organizoi festën për ditëlindjen e veçantë në Siçili, nën shoqërinë e kolegeve dhe mikeshave, pra një festë “e gjitha femërore”.

Mungesa e madhe ishte edhe aktori turk, Can Yaman, me të cilin Diletta Leotta kaloi pushimet e gjata verore në brigjet e Mesdheut.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top