Sport

FOTO/ E zbulon dhe është “dashuri me shikim të parë”: shikoni xhevahirin e ri të Dybalas

Disa ditë më parë e kishte zbuluar në mediat sociale, por vetëm sot Paulo Dybala ka tërhequr makinën e tij të re Lamborghini Aventador S Roadster. “Me Aventador ishte dashuri me shikim të parë. Kam pritur disa vjet para se ta blija; e adhuroj, për mua është një nder dhe një privilegj ta kem këtë. Një Lamborghini duhet të jetë absolutisht e verdhë. Është makinë me një ndikim të madh, gjë që e adhuroj dhe arrij të identifikohem plotësisht me të: është e re dhe dhuron emocione të forta si në imazh, ashtu edhe në drejtim”, ka komentuar sulmuesi i Juventusit.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top