Showbiz

FOTO: Dua Lipa e dehur? Anwar ‘truproja’ i saj më i mirë

Dua Lipa është fotografuar  kur po dilte nga festa e ditëlindjes së një miku në restorantin The Nice Guy në West Hollywood, mirëpo me sa duket e kishte tepruar pak me pijen, pasi ecja dhe qëndrimi isaj ishin paksa të çudtishme.

Ajo e mbajti për dore të dashurin e saj Anwar Hadid ndërsa ishte e kujdesshme që të mos binte, por pa sukses, pasi nuk fshehu fytyrën e saj nga paparacët. 

Ajo buzëqeshi gjatë gjithë kohës, dhe Anwar dukej shumë i lumtur në rolin e truprojës pasi ai e udhëhoqi atë për dore dhe ishte i kujdesshëm që të mos binte sepse këmbët e saj nuk ishin shumë besnike.

Anwar, vëllai i modeleve me famë botërore Bela dhe Gigi Hadid, ishte mjaft serioz dhe nuk i pëlqente afrimi i kamerës. 

Kur çifti hipi në makinë, dukej se Dua ishte në humor të mirë.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top