Showbiz

FOTO/ Di mirë të rrëmbejë vëmendjen, policja joshëse nga Kosova bën ‘namin’ me bikini

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë.

Është fjala për Linda Aliun, e cila me publikimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit poza joshëse me rroba banje.

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top