Bota

Florida: U hodh nudo në pishinën e një të panjohuri, prangoset gruaja

Një grua nga Florida u akuzua për zhytje nudo në pishinën e një të huaji të hënën, tha një raport.

Pronari i shtëpisë 69-vjeçar, James Clark, telefonoi 911 pasi zbuloi notaren lakuriq, Heather Kennedy, 42 vjeç, brenda pishinës së tij pasi u kthye në shtëpi nga takimi i një mjeku, sipas një raporti arrestimi të marrë nga The Smoking Gun .

Kur arriti policia, Kennedy, i cili jeton rreth dy milje nga shtëpia e Clark në Port Charlotte, fillimisht refuzoi të linte ujin, thuhej në raport.

Sapo Kennedy më në fund doli nga pishina, policia tha se ajo luftonte me oficerët që u përpoqën ta prangosnin.

Gruaja u akuzua për shkelje dhe rezistencë pa dhunë, thuhej në raport.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top