Bota

Flet vajza e Bill Gates pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

Jennifer Gates, vajza e madhe e Bill dhe Melinda Gates, ka folur pas lajmit se prindërit e saj po divorcohen.

Çifti njoftoi përmes Twitter-it se janë ndarë pas 27 vitesh martesë.

Jennifer lëshoi ​​një deklaratë në Instastory pasi lajmi u zbulua.

“Deri më tani, shumë prej jush kanë dëgjuar lajmet që prindërit e mi po ndahen”. tha ajo. “Ka qenë një periudhë sfiduese për të gjithë familjen tonë”.

Ajo vazhdoi: “Unë jam ende duke mësuar se si të mbështes më së miri procesin dhe emocionet e mia, si dhe anëtarët e familjes në këtë kohë, dhe unë jam mirënjohëse për hapësirën për ta bërë këtë. Unë personalisht nuk do të komentoj më tej për asgjë rreth ndarjes, por ju lutem ta dini se fjalët tuaja të mira dhe mbështetja kanë kuptimin e botës për mua”.

“Faleminderit për kuptimin e dëshirës sonë për privatësi ndërsa ne lundrojmë në fazat e ardhshme të jetës sonë”, përfundoi ajo postimin.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top