Showbiz

Fjolla Morina mahnit fansat me pozat e fundit: Bashkëshorti konfuzohet, e ngatërron me Kim Kardashian

Fjolla Morina ka qenë një ndër personazhet më të komentuar muajt e fundit.

Edhe pse në arrati, këngëtarja ka treguar se vijon normalisht me jetën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Fjolla ka tërhequr vëmendjen me disa poza joshëse, teksa shfaqet me një fustan të zi që i vë në pah format trupore.

Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve, të cilët e kanë krahasur me Kim Kardashian.

Fotot i ka rishpërndarë dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla.

“Gruaja ime e bukur. Kim Kardashian? Jo është gruaja ime“, ka shkruar ai.

Kujtojmë që dyshja i dha fund beqarisë pak muaj më parë në Maldive.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top