Showbiz

Fifi tregon punën e parë dhe shumën që ka marrë

Fifi është padyshim në një këngëtaret më në zë të estradës shqiptare.

Këngëtarja ka ndërtuar një karrierë të suksesshme por për të arritur këtu ku është i është dashur të kalojë shumë peripeci.

Së fundmi, gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit, ajo ka treguar shumën që ka marrë në fillimet e saj, kur këndonte në lokalet e Prishtinës. Megjithëse, Fifi thotë se ka marrë një shumë modeste, ajo shprehet se ndihej njeriu më me fat në botë pasi po fitonte para me djersë.

“16 vjeçe dhe kam kënduar në kafet e vogla në Prishtinë. Herë me kitarë, herë me tastierë dhe më e bukura është që ka pas raste kam marrë 10 euro për performancën e më shumë 35 euro në atë kohë. Dhe ndjehesha njeriu më me fat në botë se po e fitoja me djersë”, është përgjigjur Fifi.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top