Showbiz

Fejohet vajza e Paul Walker

Vajza e aktorit të ndjerë, ka njoftuar se është fejuar me Louis Thornton-Allan.

Në një video të shpërndarë në “Instagram të hënën”, Meadow tregoi unazën e saj të diamantit.

Në llogarinë e tij, Louis ndau fotografi të shumta të një ekskursioni në shkretëtirë që çifti bëri gjatë fundjavës dhe gjithashtu ri-postoi videon e Meadow.

Louis, po studion aktrim në shkollën prestigjioze Stella Adler, në New York City dhe kohët e fundit luajti në një videoklip për këngën Vintage të Blu DeTiger.

Disa nga miqtë e modeles përmbytën pjesën e komenteve të postimit të saj në “Instagram” me urime nga më të ndryshmet.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top