Showbiz

Fejohet ish-konkurrentja e ‘Love Story’

Redona ka qenë një ndër konkurrentet e “Love Story” e cila tërhoqi vëmendjen e Saimirit por edhe të publikut.

Por disa kohe pas përfundimit te spektaklit duket se ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me një djalë të panjohur për ekranin.

Redona ka publikuar foto nga fejesa me partnerin dhe kanë shkëmbyer unazat.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top