Showbiz

Fatma Haxhialiu kërkon që kosovarët të anulojnë pushimet në Shqipëri

Kundërshtimi nga personazhet e showbizit për ftesën e bërë ndaj këngëtarit Goran Begovic.

Pas reagimit të Eva Muratit, Fjorakba Ponarit dhe Besa Kokëdhimës, ka reaguar edhe gazetarja Fatma Haxhialiu.

Ajo ka qenë më e ashpër, duke bërë thirrje që të anulohet tërësisht festa e birrës në Korçë.

Për këtë, ka marrë shembull raste të shumta të ndodhura nëpër botë.

“E për t’ju kthyer kulturës cancel, unë i kisha lut vëllezërit e motrat e Kosovës të anulonin çdo pushim e çdo shpenzim në një vend, që jo vetëm nuk i respekton, por i ngul thikën në plagë në mënyrën më të neveritshme”, ka shkruar Fatma në postimin e saj në “Instagram”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top