Jetë/stil

Fansi i shkruan: ‘Ke boll lekë, lëre TV’/ Ja përgjigja e Alketës

Alekta Vejsiu është një nga moderatoret më të njohura në Shqipëri.

Ajo prej vitesh është pjesë e ekranit dhe çdo emision i saj gëzon një audiencë të madhe.

Alketa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku këtë herë i ka dhënë mundësinë fansave të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Një nga fansat e ka pyetur se sa herë në ditë i thotë vetes se ka boll lekë, prandaj lëre televizionin.

Alketa ka vendosur ti përgjigjet ndjekësit në një mënyrë shumë interesante.

“Dashuritë dhe pasionet nuk blihen me para! Do punoj sa të kem forcë”- u përgjigj moderatorja.

Kujtojmë se Alekta Vejsiu është marrë edhe me muzikë në fillimet e karrierës së saj.

Në atë kohë, Alketa realizoi disa këngë që u pritën mjaft mirë nga publiku.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top