Showbiz

Fansi i Bebe Rexhës gdhend në trup portretin e saj dhe ajo nuk mund të ishte më e lumtur se kaq

Bebe Rexha është padyshim ndër artistet më të mira shqiptare e cila po korr suksese mbarë botës.

Këngëtarja ka arritur që të fitojë zemrat e të gjithëve dhe në instagramin e saj numëron miliona ndjekës.

Koët e fundit, një fans realizoi një tatuazh kushtuar Bebes dhe kjo gjë e lumturroi shumë atë.

Ajo menjëherë e publikoi në instastory, portretin e saj të cilin i riu e kishte gdhendur në trup.

Kjo nuk është hera e parë që publiku dëgjon diçka të tillë, pasi edhe kengëtare të tjerë të shoëbizit kanë marrë surpriza të tilla nga fansat e tyre të zjarrtë.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top