Showbiz

Fansat i gjejnë sozinë Lei Krajës

Lei Kraja është një nga moderatoret më të dashura për publikun e cila është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi, Fansat duket se i kanë gjetur sozinë Lei Krajës dhe mund të themi se kanë qëlluar në shenjë.

Moderatorja e sportit ka zbuluar ditën e sotme se çdo ditë merr nga një mesazh, ku ndjekësit i thonë se ka një ngjashmëri shumë të madhe me partneren e Crsitiano Ronaldo-s, Georigina Rodriguez.

Moderatorja ka postuar një foto të Georginës në Instastory dhe ka pyetur ndjekësit nëse ngjajnë në të vërtetë.

“Ju betohem marr mesazhe çdo ditë për ngjashmërinë që kam me Georgina Rodriguez. Unë mendoj se nuk ngjajmë”, shkruan ajo.

Pjesa më e madhe e ndjekësve mendojnë se mes dy vajzave ka një ngjashmëri tepër të madhe.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top