Showbiz

‘Është më i vogël se unë’, Lei Kraja refuzon të dalë në takim me futbollistin simpatik

Lei Kraja e ftuar në “Pushime On Top”, zbuloi emrin e futbollistit më simpatik dhe sipas saj ai është Marash Kumbulla.

“Këtu në Shqipëri ka shumë (futbollistë simpatikë). Nuk është se kam ndonjë specifik. (Marash) Kumbulla më pëlqen, duke qenë se është dhe shkodran, edhe do bëhet një super yll, jam e sigurt. Më pëlqen më shumë Kumbulla. Edhe nga ana e pamjes është i mirë”, u shpreh Lei.

Image

E pyetur nëse do të donte të dilte në një takim me Kumbullën, Lei refuzoi, duke u shprehur se nuk i pëlqen që të dalë me meshkuj që janë më të vegjël në moshë se ajo.

“Është më i vogël se unë edhe unë nuk takohem me djem më të vegjël. Është simpatik, por kurrë nuk kam dalë në takim me një djalë më të vogël. Nuk e di pse, nuk më ka qëlluar, nuk më ka rastisur, por më pëlqejnë djemtë që janë më të pjekur”, tha ajo.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top