Showbiz

Eni Koçi ndau një moment dhe i tregoi të gjithëve se ka vjehrrën më të mirë në botë

Eni Koçi ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrën dhe këtë e ka treguar edhe me postimin e fundit në rrjetet sociale. 

Teksa ka shijuar darkën me kunatat dhe vjehrrën ka shkruar: “Ne të treja e kemi vjehrrën aq të mirë sa nuk dalim dot pa të. Mamaja më e mirë në botë”.

Ndonëse jetën private dhe marrëdhëniet me njerëzit më të ngushtë, Eni i mban larg syrit të Instagramit, duket se këtë moment e ka shijuar aq shumë sa vendosi ta ndajë me të gjithë.

foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top