Showbiz

Eni Koçi i gëzohet suksesit të saj të radhës

Muzikën e la pas dore, në mënyrë që Eni Koçi të fokusohej maksimalisht në jetën e saj akademike.

Në një postim në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo u ka treguar ndjekësve lehtësimin e madh që ka ndjerë pasi ka dorëzuar detyrën e fundit dhe që përmbushi këtë qëllim.

“E mbarova! Mirupafshim universitet, përshëndetje jetë!”, shkroi ajo shumë e gëzuar.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top