Showbiz

Enca tregon momentin e sikletshëm me ish të dashurin

Enca ishte e ftuara e rradhës në rubrikën me 50 pyetje nga “Prive”.

Këngëtarja tregoi gjatë intervistës një moment të sikletshëm që ka patur me një djalë me të cilin po dilte.

“Mua më përndjekin gjithmonë ngjarjet e sikletshme. Por një që mu kujtua është para 2 vitesh kur po dilja me një djalë jashtë dhe po kërkonim një lokacion në google. Ma dha mua telefonin ta kërkoja dhe aty dalin ato kërkimet e fundit. Kërkimi i tij i fundit ishte ‘Sa lek i bën Enca Haxhia?’. Ishte moment shumë i sikletshëm”, tregoi Enca.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top