Showbiz

Enca i thotë STOP koncerteve, publikon fotot “hot” nga pushimet (FOTO)

Enca Haxhiaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera nga fansat. Ajo nuk preferohet vetëm për zërin e ëmbël, por edhe për format trupore të bëshme.

Këtë verë, Enca zgjodhi t’i thotë ndal koncerteve muzikore dhe të shijojë pushimet. Ajo publikon shpesh foto nga vende të ndryshme dhe nxjerr në pah linjat trupore.

Së fundmi ajo publikoi foto nga një vend me pishinë e duket që po i kalon shumë mirë këtë pushime. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top