Kronikë

EMRI/ Një i vrarë dhe 3 të plagosur në Lushnje

Një viktimë dhe katër të plagosur mbetën nga atentati i mbrëmjes së djeshme në Lushnje.

I vrarë ka mbetur pronari i “Bar Pedonales” në Lushnje, i cili quhet Bledar Muça.

Në  momentin e të shtënave në lokal ka pasur shumë njerëz, përfshirë gra dhe fëmijë, të cilët janë shtrirë përtokë për t’u shpëtuar plumbave.

Në ambientet e jashtme të një lokali në pedonalen e qytetit, dallohet se ka të plagosurit kanë pasur gjakrrjedhje. 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top