Kronikë

EMRI/ Falsifikimi i testeve të COVID-19, arrestohet 33-vjeçari

Një tjetër person ka rënë në prangat e Policisë për falsifikim të testeve të COVID-19.

33-vjeçarit Ardit Sevo ishte i implikuar në falsifikimin e dokumenteve dhe u arrestuar nga Policia.

Prokuroria ka thelluar hetimet mbi këtë vepër penale teksa në kuadër të operacionit janë arrestuar edhe persona të tjerë më parë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top