Kronikë

EMRI/ Bie nga ballkoni, ndërron jetë 53-vjeçarja në Dimal

Një 53 vjeçare ka rënë nga ballkoni çka ka sjellë si pasojë humbjen e jetës. Ajo është Shqiponja Mbersi dhe jetonte në bashkine Dimal.

Ngjarja ka  ndodhur rreth ores 23:00 të mbrëmjes se djeshme.Trupi i pajetë i saj është dërguar në morgun e Beratit për autopsi.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top