Showbiz

Emi feston sot 1-vjetorin, Jonida Vokshi zgjedh fjalët më të ëmbla për të voglën e saj

Si sot një vit më parë Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ardhja në jetë e Emit e ka ndryshuar rrënjësisht jetën e çiftit. Më rastin e 1 vjetorit Jonida ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe më të ndjera për të voglën e saj.

“Si sot para 1 viti, në 12.04 të pashë fytyrën për herë të parë, të dëgjova zërin dhe të ndjeva aromën. Që nga ky sekondë e përjetë jeton mama vetëm për ty Emushe!
Zoti të bekoftë gjithë jetën për këtë lumturi të papërshkrueshme që i ke dhënë mamit dhe babit🙏🏻”-shkruan Jonida në Instagram.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top