Jetë/stil

Elon Musk përsëri baba, as mos u përpiqni ta shqiptoni emrin e bebit!

Elon Musk dhe Grimes janë bërë sërish prindër dhe lajmin e zbuloi këngëtarja gjatë një interviste për “Vanity Fair”.

Ajo tregoi se vajza e tyre erdhi në jetë përmes një nëne surrogate në dhjetor të vitit 2021, disa muaj pasi ajo dhe Musk i kishin dhënë fund marrëdhënies e cila zgjati 3 vite.

Njësoj si emri i vëllait, edhe emri i vajzës është tepër i pazakontë.

Gjatë: Exa Dark Sideræl. Shkurt: Y. Kujtojmë se djali shkurt quhet X.

Musk ka edhe pesë djem të tjerë nga martesa me Justine Wilson: binjakët Griffin dhe Xavier dhe trinjakët Damian, Saxon dhe Kai.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top