Showbiz

E veshur me bikini, Dua Lipa publikon disa fotografi në bregdetin shqiptar

Dua Lipa para disa ditësh vizitoi Shqipërinë së bashku me familjen e saj pasi ajo ka kontribuar në hapjen e një kopshti të ri pas shembjes nga tërmeti.

Ajo ka publikuar shpesh foto gjatë këtyre ditëve ku shafqet në krahët e të dashurit të saj Anwar Hadid.

Mirëpo, së fundmi Dua ka vendosur që të kalojë edhe disa ditë pushimi në vendin tonë veç punës që ka bërë këto ditë.

Në postimet e bëra në Instastory ajo duket e shtrirë në një shzllon veshur me bikini dhe dukej mjaft sensuale.

Mesa duket Dua po i shijojnë shumë këto ditë qëndrimi në vendin tonë.

1 / 2PrevNext

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top