Showbiz

E thumboi publikisht, Loredana i përgjigjet Encës me një foto

Ditën e sotme, këngëtarja  enjohur pë rpublikun, Loredana ka postuar foto nga Jugu i Shqipërisë, por si location kshte vendosur ishullin e Mykonos.

Kështu që pati ragime të shumta lidhur me kete fakt nga ndjekësit, por reagimi që zgjodhi Enca të bënte ishte shumë i dyshimtë.

Ajo publikoi një foto nga liqeni i Pogradecit dhe ka shkruar “Brazil”, ndërsa më pas shkroi:’Ç’Brazil leshi, ku ka si Pogradeci’.

Në një tjetër fotografi ajo ka shkruar: ”Në ishullin e Mykonos”, duke vendosur edhe emojin e një njeriu gënjeshtar.

Por, këto thumba Loredana nuk i ka lënë me kaq, duke publikuar një foto të re e tashmë ka shkruar:’Shqipëri’, duke treguar kështu vendndodhjen e vërtetë.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top