Kronikë

E rëndë në Kukës, plagoset me mjet prerës 19-vjeçari, po lufton me vdekjen

KUKËS

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë paradite në qytetin e Kukësit.

Një 19-vjeçar është plagosur me mjet prerës nga një i ri. Nga të dhënat e para mësohet se i riu A. D. ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërkohë, policia ka shpallur në kërkim autorin e ngjarjes, 21-vjeçarin F. C. dhe vijon hetimet për zbardhjen e të vërtetës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top