Kronikë

E rëndë në Itali/ 34 vjeçari shqiptar bie nga ndërtesa ku po punonte

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Empoli (Firence).

Një punëtor shqiptar 34 vjeç, ka rënë nga dritarja e një ndërtesë ku po punonte.

Kur mbërriti ambulanca 34 vjeçari kishte ndërruar jetë.  

Hetimet në lidhje me ngjarjen janë duke vazhduar, për të sqaruar nëse kishte të tjerë në momentin kur ai ra dhe nëse ai punonte me letra të rregullta.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top