Kronikë

E rëndë/ Burri qëllon për vdekje bashkëshorten dhe tenton të vrasë veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Strugë të Maqedonisë së Veriut, ku një burrë ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, dhe më pas ka tentuar të vrasë veten. Sipas policisë, çifti kanë edhe një fëmijë të mitur, por nuk dihet situata e tij.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë, pasi ende nuk dihet shkaku pse e çoi shtetasin që të marrë këtë veprim tragjik.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top