Kronikë

E rëndë/ 52-vjeçarja vetëvritet me armë zjarri

Një 52-vjeçare dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Ishull- Lezhë, por nuk dihen shkaqet që e kanë detyruar Drita Maçovila-n të marrë këtë vendim ekstrem. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë te ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top