Kronikë

E përndiqte e iu bë makth 19-vjeçares, arrestohet një burrë në Tiranë

Një burrë 33 vjeç me iniciale E.M u arrestua nga Komisariati nr.2 i Tiranës, pasi ishte kthyer në makthin e një vajze 19-vjeçare, të cilën e ndiqte pa pushim.

Policia e Tiranës tha se kreu arrestimin e E.M, pasi ka përndjekur në menyrë të vazhdueshme një shtetase 19-vjeçare, duke i shkaktuar gjëndje ankthi dhe frike.

Po ashtu, nga Komisariati Nr.1 u bë edhe arrestimi i P.B, 35 vjeç, i cili dyshohet se vuan nga çrregullime të shëndetit mendor, pasi në zonën e “Ali Demit” ka ngacmuar seksualisht një 46- vjeçare.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top