Showbiz

E papritur/ Ndahen Andi dhe Melisa: E penduar deri në pikë të fundit!

Andi dhe Melisa ishin çifti i vetëm që i rezistuan “Përputhen”, por mesa duket sapo ka ardhur ndarja e tyre!

Këtë e ka lënë të nënkuptohet Melisa përmes dy story-ve në “Instagram”.

“E penduar deri në pikë të fundit. U kry. Euforike gjithmonë. Hiperaktive. Flas pafund prandaj ma kanë vu gishtin gjithmonë mu. Veç unë e ti e dimë sa shumë nuk kam folur. Nuk më intereson çka ju të gjithë mendoni sepse ky është limiti” – është shprehur ajo.

Melisa fshiu edhe fotografitë e përbashkëta dhe nuk e ndjek më Andin në “Instagram”.

Një moment të tillë, çifti patën kaluar edhe vitin që lamë pas, por kishin gjetur gjuhën e përbashkët pas afro 24 orëve.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top