Showbiz

E mohuan lidhjen, por Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat

Kohët e fundit është përfolur se Aristela dhe Mevlani kanë nisur një lidhje.

E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë se ata kanë marrëdhënie shoqërore.

Mirëpo një foto e postuar nga Mevlani i ka nxitur sërish këto thashetheme.

Dyshja shfaqen duke pozuar në shtrat bashkë teksa Mevlani e ka mbështetur kokën në preherin e Aristelës.

Nuk dihet ç’marrëdhënie kanë të dy pas përfundimit të “Përputhen”, por Aristela ka thënë se ajo e pëlqente vërtet Mevlanin në fillim.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top