Showbiz

E mbani mend Sindin nga “Përputhen”? Sot zor se do ta njihni… Komentuesit i kujtojnë “të shkuarën”

Sindi Loci u prezantua për publikun në emisionin “Përputhen”, ku vëmendjen e mori menjëherë pasi vetë zgjodhi të tregonte se nuk kishte eksperienca të mëparshme me djemtë.

Në fillim Sindi komentohej si një vajzë e urtë dhe e thjeshtë, por shpejt ajo e tregoi “anën e fortë”, teksa herë pas here shpërthente në debate me konkurrentët e tjerë.

Por ndërsa prej kohësh nuk është shfaqur më në televizion, Sindi ka krijuar hapësirën saj për fansat… duke përdorur Instagramin. 24-vjeçarja është mjaft aktive, duke postuar shpesh foto, e nganjëherë edhe paksa provokuese. Por ajo që bie në sy është ndryshimi i saj i befasishëm në pamjen e jashtme. Ndoshta make-up profesional, filtrat apo fotoshopi, siç komentuesit dyshojnë, e kanë bërë atë të duket më ndryshe.

Në fotot e saj gjen shumë komente pozitive nga fansa besnikë, por ka dhe nga ata ndjekës që nuk e pëlqejnë edhe aq ndryshimin e saj. Disa prej tyre as nuk kanë nguruar që t’ia shprehin përmes komenteve, duke i thënë se përdor aplikacione për të përmirësuar tiparet e saj.

yshe.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top