Showbiz

“E kam dashur njësoj si të tjerat”/Moderatorja Bora Zemani reagon pas deklaratave të Donald Veshajt: Heshtja është më mirë sesa…

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka reaguar pas deklaratave të ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj, i cili ka deklaruar se “nuk ka asnjë shans që ata të rikthehen bashkë dhe se Borën e ka dashur njësoj si të tjerat”.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka shkruar: “Heshtja është më e mirë se të flasësh idiotësira”.

Po çfarë tha Veshaj në emisionin e fundit “Binjakët”, ku iu përgjigj pyetjeve të vëllait Romeo Veshaj, në lidhje me dashurinë e fundit?

Ai me bindje tha se të gjitha të dashurat i ka dashur njësoj, pa i dhënë ndonjë peshë të veçantë historisë me Borën. Ndërkohë që pyetjes së vëllait se a mund të ketë shanse për ndonjë rikthim, ai iu përgjigj në mënyrë absolute jo, madje dhe nëse ajo i lutet.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top