Showbiz

E gjeni dot sa vjeç mbush David Beckham?

Ylli ndërkombëtar, David Beckham feston sot 46-vjetorin.

Gjatë gjithë karrierës së tij si fubollist, David ka dalluar për tiparet tërheqese dhe marrëdhënien shumëvjeçare me Victoria Beckham. Që fëmijë ishte adhurues i flaktë i futbollit dhe i klubit futbollistik Manchester United ku edhe filloi karrierën, e që prej atëherë ishte nën mbikëqyrjen e menaxherit Sir Alex Ferguson, i cili e zbuloi talentin e tij dhe e angazhoi që në moshën 16 vjeçare në ekipin e të rriturve dhe barti fanellën me numrin 24.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top