Showbiz

E fejuara e DMX, Desiree Lindstrom prek me mesazhin përpara shërbimit të tij përkujtimor

Desiree Lindstrom nuk e fsheh trishtimin për të fejuarit të saj të ndjerë, reperin DMX .

Të shtunën, e cila ishte dita e memorialit publik në Brooklyn’s Barclays Center për nder të reperit legjendar të “Party Up (Up In Here)”, Lindstrom ndau një fjalim prekës.

“Sot është shumë e vështirë për mua dhe familjen time … por një gjë që po më mban në këmbë është se djali im dhe unë sapo fituam një engjëll të mrekullueshëm, të fejuarin tim dhe babanë e tij Exodus Earl Simmons,” shkroi Lindstrom në Instagram, duke shpërndarë një fotografi të veten dhe djalin e tyre 4-vjeçar Eksodi.

“Unë do të të dua përgjithmonë dhe ti do të jesh gjithnjë në zemrën time!” përfundoi ajo.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top