Bota

E droguar dhe me shpejtësi ‘skëterrë’ në rrugë, e reja britanike e paguan shtrenjtë “çmendurinë e snapchat-it” (FTO)

Një e re britanike, e ka paguar shtrenjtë “çmendurinë” që bëri për në “snapchat”.

Sipas mediave, 27-vjeçarja Cystal Ward, e gjendur nën efektin e drogës, ka udhëtuar me shpejtësi skëterrë në një autostradë të vendit.

Si pasojë, ajo është përplasur me një pengesë. E reja ka pësuar dëmtime në shtyllën kurrizore, ndërsa partneri i saj Hamzah Amed, ka mbetur i bllokuar në mjet.

Ajo nuk është dënuar nga gjykata, për shkak të tre fëmijëve të mitur.

Togat e zeza kanë vendosur ta falin gruan, duke vlerësuar se për fëmijët, veç saj nuk ka askush që mund të kujdeset.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top