Kronikë

E dehur në timon dhe pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçarja në Fier

Një 25 vjeçare me inicialet B.M banuese në Fier është arrestuar në flagrancë nga policia. 25 vjeçarja është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi automjetin e saj tip “BMW”.

Njoftimi i Plotë

Fier

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasen B. M., 25 vjeçe, banuese në Fier, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë duke drejtuar automjetin tip “BMË” në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top