Showbiz

E dashura e re e reperit Kanye West, Chaney Jones një kopje e Kim Kardashianit

E dashura e re e reperit Kanye West, Chaney Jones  është një kopje e Kim Kardashianit. Ajo është fotografuar në plazhet e Majamit ditën e mërkurë.

Influencuesja, praktikisht po binjakëzohej me Kimin teksa u fotografua në det me rroba banje të zeza, duke theksuar të pasmet e saj seksi.

Ajo gjithashtu kishte vendosur një palë syze dielli me nuancë neoni. Bukuroshja brune nuk i la shumë vend imagjinatës, ndërsa u zhyt në det dhe shijonte rrezet e ngrohta të Miamit.

Chaney, një modele dhe influencuese në Instagram, thuhet se është e dashura e re e reperit Kanye West, pasi i dha fund lidhjes me aktoren e “Uncut Gems”, Julia Fox.

Kjo nuk është hera e parë që Chaney gjen një të dashur që ngjan me ish-bashkëshorten, Kim Kardashianin.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top