Showbiz

Dua s’ka ndërmend të ‘braktisë’ Shqipërinë, pozon fotot joshëse nga bregdeti i Jugut, fansat kanë një kërkesë për të (FOTO)

Ashtu siç e konfirmoi dhe vetë pushimet e Dua Lipës në Shqipëri do të zgjasin më gjatë.

Ajo aktualisht ndodhet në Jug, ku po shijon freskinë e plazhit atje. Por gjatë kësaj vizite, Dua, s’ka hezituar të publikojë poza joshëse në rrjete sociale. Këngëtarja shihet me bikini ku vë në pah dhe format perfekte trupore.

Fansat i kanë pëlqyer në masë këto imazhe, e madje, ndjekësit shqiptarë i kanë bërë një kërkesë të veçantë Duas. Ata i kanë kërkuar që krahas fotove, të tregojë dhe vendndodhjen, në mënyrë që të promovojë Shqipërinë.

A do e pranojë këtë sugjerim Dua?

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top