Showbiz

Dua Lipa shfaqet e mrekullueshme në kopertinën e Vanity Fair , tregon format trupore me një body

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme të botë me origjinë shqiptare.

Dua përveç këngëve të bukura dhe karrierës që ka Dua shpesh herë është bërë pjesë e kopertinave të revistave prestigjioze. Ka qenë vetë këngëtarja që përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur se është pjesë e revistës së famshme në ‘Vanity Fair’.

foto galeri

Në fotot e publikuara për revistën Lipa shfaqet me flokë të gjatë, të errët, dhe me një body që i tregon format trupore.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top