Showbiz

Dua Lipa shfaqet e mrekullueshme me një komplet ngjyrë limoni, gjatë turneut të Future Nostalgia në Madison Square Garden

Ajo mbajti dje koncertin i saj më të madh në arenën më të famshme në botë dhe nuk është çudi që Dua Lipa duhej të shkëlqente.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, 26 vjeçe, u shfaq mahnitëse me një komplet të qëndisur ngjyrë fosforeshente nga Balenciaga, teksa performonte në Madison Square Garden në Neë York City të martën mbrëma.
Turneu, që është pjesë e albumit të saj të dytë Future Nostalgia – është shtyrë disa herë për shkak të pandemisë COVID-19, por më në fund nisi në Florida muajin e kaluar.

Fituesja e çmimit Grammy, e cila kohët e fundit fitoi çmimin për këngë më të mirë Pop/R&B në BRIT Awards muajin e kaluar, kishte vendosur një grim të lehtë dhe buzët i kishte lyer me një nuancë natyrale.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top