Showbiz

Dua Lipa ‘djeg’ Ibiza-n, publikon fotot me bikini dhe i mahnit të gjithë (FOTO)

Dua Lipa nuk i ka ndalur pushimet.

Pas Shqipërisë ajo u nis për në Ibiza të Spanjës ku po qëndron me familjen dhe të dashurin e saj Anwar Hadid. Këngëtarja me famë botërore ka qenë mjaft aktive këto kohë në rrjete sociale, duke shpërndarë fotografi dhe video të shumta nga vendi ekzotik.

Së fundmi Du aka publikuar foto ku shihet pranë pishinës dhe në pah ka treguar linjat e saj perfekte dhe trupin e tonifikuar. Fansat janë mahnitur nga bukuria e 25-vjeçares dhe pëlqimin e tyre e kanë konfirmuar me shumë ‘like’ dhe komente drejtuar fotove të saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top