Showbiz

Do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovision’, Anxhela Peristeri publikon foto nga aeroporti me flamurin kombëtar në dorë

Këngëtarja Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin e këngës “Eurovision 2021”.

Teksa mbeten edhe disa ditë nga fillimi i festivalit, këngëtarja ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku tregon se është nisur drejt roterdamit në Hollandë, ku do të mbahet edhe “Eurovision
“për këtë vit.

“Le të fillojë rrugëtimi”, shkruan Anxhela, teksa shihet e ulur mbi një valixhe dhe mban në dorë flamurin kombëtar të Shqipërisë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top