Showbiz

Do e çonte në shtëpi, futbollisti shqiptar i shpreh publikisht pëlqimin Kidës

Futbollisti me origjinë shqiptare, Valon Berisha ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet”, me Robert Berishën.

Gjatë intervistës ai u pyet se cilën pëlqen ndër këngëtaret shqiptare do e çonte në shtëpi.

Image

Pa u menduar dy herë, Valoni tha emrin e Kidës.

Futbollisti e shprehu hapur pëlqimin për të dhe nuk dihet si mund ta këtë pritur Kida këtë deklaratë.

Kujtojmë se ajo është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private dhe nuk ka pasur asnjë lidhje publike.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top